2019 Yelken Yaz Kampı Merak Ettikleriniz

KURSİYER ZİYARETLERİ

Kursiyer velisi, belirtilen gün ve saatler içerisinde kursiyer ile görüşme yapabilir. Bu saatlerin dışarısında görüşme özel izin ile yapılabilecektir. Kayıt sırasında ismi verilmeyen kişiler ile görüşme yaptırılmayacaktır.

ELEKTRONİK EŞYA ve YANINDA GETİRİLECEKLER

Kursiyer , yanında yalnızca cep telefonu getirecektir. Getirilecek telefonun maddi değeri yüksek olmaması göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanı sıra başka bir elektronik eşya getirilmeyecektir. Cep telefonu kullanım saatleri kamp kuralları çerçevesinde belirtilmiştir. Yaz sezonuna uygun kıyafetler getirmesi gerekmektedir. Kursiyerin tüm ihtiyaçları karşılanacağı için, yanında yüklü miktarda para bulunmaması gerekmektedir.

KAMP MALZEMELERİ

Heybeliada Su Sporları Kulübü tarafından her kursiyere kulüp logolu, şort mayo, lycra, şapka, can yeleği ve çanta verilecektir. Verilecek bu malzemelerden ekstra ücret talep edilmeyecektir. Kursiyer verilen bu malzemeleri kaybettiği taktirde kulüp tesislerinde bulunan malzeme dükkanından ücret karşılığında temin edebilecektir.

TESİS DIŞI AKTİVİTELER

Program dahilinde, haftada 1 gün çevre adalara veya Heybeliada Çam limanı ve Mesire alanında aktivitelerimiz düzenlenecektir. Bu aktiviteler kamp ücreti içerisindedir. Velilerden ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Bu aktivitelerin haricinde kursiyerin tesis dışına çıkmasına izin verilmeyecektir.

GÜVENLİK

Eğitmenlerimiz ,kara ve deniz aktiviteleri olarak 2 gruptan oluşmaktadır. Bu sayede kursiyerlerin başında eğitmenlerimiz 24 saat bulunmuş olacaktır. Kulüp tesisimiz, güvenlik kameraları ve güvenlik personeli tarafından 24 saat gözetim altında tutulmaktadır.

SAĞLIK

Kursiyer, kamp kayıt evraklarında bulunan sağlık belgesini teslim etmek zorundadır. Kursiyer tesise geldiğinde ilk olarak tesis doktorumuz tarafından muayene edilecek ve sağlık belgesi incelenecektir. Kursiyer velisinin , kursiyerin herhangi bir hastalığı var ise belirtmek zorundadır. Belirtilmeyen hastalıklardan oluşabilecek sağlık problemlerinden kulübümüz mesul olmayacaktır.

MALZEME VE TESİS KULLANIMI

Kursiyer kamp süresi boyunca kullanacağı malzemeleri, kulüp tesislerini ve yatakhane bölümünü temiz tutmak zorundadır. Bilinçli olarak verilecek hasarlarda, hasarın ücreti öğrenci velisinden tahsil edilecektir.

ÜCRET

Belirlenen kamp dönem ücreti, kayıt formu doldurulup imzalanıp kulübe teslim edildiğinde veya kamp dönemi başlangıcından en geç 1  hafta öncesine kadar ödenmesi gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan kursiyer belirlenen kamp programına dahil edilmeyecektir.

DİSİPLİN

Kursiyer kamp süresi boyunca eğitmenleri tarafından verilecek görevleri ve eğitimleri uygulamak ile yükümlüdür. Kampın genel düzenini bozmaya yönelik davranışlarda bulunan kursiyer olduğu taktirde eğitmenleri tarafından uyarılacak, uyarılmaya rağmen devam eden kursiyerlerin velisine, yazılı ve sözlü olarak durumu anlatan bilgilendirme yapılacak ancak devamı halinde kursiyer hakkında idari işlem yapılacaktır ve ücret iade edilmeyecektir.

Yaz kurslarımız hakkında sorularınız mı var?