2019 Sutopu Yaz Kursu - HSSK Yaz Spor Okulları
16463
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16463,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Kursumuz Hakkında

Sutopu, yüzme sporunun öğrenilmesinden sonra devam edilebilecek bir branştır. Yüzme sporcu ile başlayan sutopu içerisinde bir çok farklı branşın özelliklerini taşır. Birçok sporu aynı zamanda yapan sporcular,mental ve fiziksel olarak gelişirler.

Kurslarımızda, sutopuna özgü yüzme teknikleri ve antrenmanlarının yanı sıra, sutopunun temel bilgileri, kursiyerlerimize öğretilecektir.

Eğitmen Kadromuz

Çocuklarımızın gelişiminde, rol model olarak bulunan öğretmen ve antrenörlerin öneminin farkındayız. Bu sebeple antrenör ve eğitmen kadromuz branşlarının en iyilerinden seçilmiştir. Ekibimiz, Türkiye Sutopu Federasyonu antrenör belgesine sahip, genç ve dinamik eğitmenlerden oluşmaktadır.

Kurs Malzemeleri

Kursiyerlerimize, kulüp tişörtü, şapka ve çanta tarafımızdan verilecektir.
Kursiyerler, yanlarında havuz gözlüğü,mayo,bone,havlu,terlik getirmeleri gerekmektedir.

Kurs Dönemleri ve Fiyatlar

Yaş Gruplarımız

10 – 16 Yaş

Sertifika

Kurslarımızı tamamlayan sporcularımıza, HSSK Sutopu Yaz Spor Okulları katılım sertifikası verilecektir. Kurs dönemlerinin sonunda sertifika töreni düzenlenecek ve velilerimiz de davet edilecektir. Kurs dönemlerinin sonunda bu spora devam etmek isteyen sporcu adaylarımıza, kulüp tarafından sutopu lisansı çıkartılarak bu spora devam etmeleri ve maçlara katılımları sağlanacaktır

Havuzlarımız

Kulübümüz bir adet olimpik ve bir adet yarı olimpik olmak üzere iki adet açık yüzme havuzuna ve 1 adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzuna sahiptir.

Kayıt Formları

Kayıt formu için tıklayınız.