2019 Yelken Yaz Kampı (Konaklamalı) - Heybeliada Su Sporları Kulübü Yaz Spor Okulu
15991
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15991,page-parent,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

2019 Yelken Yaz Kampı (Konaklamalı)

Şehir hayatı içinde kaybolduğumuz İstanbul’un yoğun ve hızlı yaşantısı çocuklarınızı da derinden etkiler. İşte size bundan kurtulmak için çok büyük bir fırsat. Okulların kapandığı yaz döneminde çocuklarımızı trafikten, hava kirliliğinden ve betonlaşmış şehirden uzaklaştırıp doğa ile iç içe yaşama imkânı sunuyoruz. Çocuklarımıza yelken sporunu tanıtıp, eğlenerek öğrenmeyi, disiplin içinde yaşamayı, yardımlaşmayı ve özgüven sahibi birey olarak yetiştirmeyi amaç edindik. İstanbul’a 3 deniz mili yakınlıkta, eşsiz bir doğası olan Heybeliada’da bulunan tesislerimizde çocuklarımıza unutulmayacak bir yaşam deneyimi sunuyoruz.

Eğitim

Eğitim programı dahilinde, branş eğitmenlerimiz ve yelken koordinatörümüz gözetiminde, eğitimler gerçekleşecektir. Kursiyerin eğitimlerine hangi sınıfta başlayacağını yelken koordinatörümüz,  yaş, kilo, boy kriterlerini göz önünde bulundurarak belirleyecektir.

Eğitimlerimiz 7 – 17 yaş grubu içindir.

Konaklama

Kursiyer, eğitmenleri gözetiminde konaklayacaktır. Konaklama alanı tesislerimizin içerisinde yer almaktadır.

Sorumlu Kişi

Kursiyer velisi, belirli saatler çerçevesinde yelken koordinatörü ve kulüp tesis müdürü ile iletişime geçebilecektir. Kamp sorumlumuz tarafından ise gerekli durumlar da, kayıt esnasında verilecek irtibat numaralarından sporcu velisine ulaşılacaktır.

Kursiyer Ziyaretleri

Kursiyer velisi, belirtilen gün ve saatler içerisinde kursiyer ile görüşme yapabilir. Bu saatlerin dışarısında görüşme özel izin ile yapılabilecektir. Kayıt sırasında ismi verilmeyen kişiler ile görüşme yaptırılmayacaktır.

Elektronik Eşya ve Yanında Getirilecekler

Kursiyer , yanında yalnızca cep telefonu getirecektir. Getirilecek telefonun maddi değeri yüksek olmaması göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanı sıra başka bir elektronik eşya getirilmeyecektir. Cep telefonu kullanım saatleri kamp kuralları çerçevesinde belirtilmiştir. Yaz sezonuna uygun kıyafetler getirmesi gerekmektedir. Kursiyerin tüm ihtiyaçları karşılanacağı için, yanında yüklü miktarda para bulunmaması gerekmektedir.

Kamp Malzemeleri

Heybeliada Su Sporları Kulübü tarafından her kursiyere kulüp logolu, şort mayo, lycra, şapka, can yeleği ve çanta verilecektir. Verilecek bu malzemelerden ekstra ücret talep edilmeyecektir. Kursiyer verilen bu malzemeleri kaybettiği taktirde kulüp tesislerinde bulunan malzeme dükkanından ücret karşılığında temin edebilecektir.

Ulaşım

Kulüp tesislerine ulaşım yeterli çoğunluk sağlandığı taktirde kulüp yolcu teknesi tarafından Bostancı iskelesinden toplu bir şekilde yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı taktirde kursiyer kendi olanakları ile Heybeliada Su Sporları Kulübü’ne gelecektir.

Tesis Dışı Aktiviteler

Program dahilinde, haftada 1 gün çevre adalara veya Heybeliada Çam limanı ve Mesire alanında aktivitelerimiz düzenlenecektir. Bu aktiviteler kamp ücreti içerisindedir. Velilerden ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Bu aktivitelerin haricinde kursiyerin tesis dışına çıkmasına izin verilmeyecektir.

Güvenlik

Eğitmenlerimiz ,kara ve deniz aktiviteleri olarak 2 gruptan oluşmaktadır. Bu sayede kursiyerlerin başında eğitmenlerimiz 24 saat bulunmuş olacaktır. Kulüp tesisimiz, güvenlik kameraları ve güvenlik personeli tarafından 24 saat gözetim altında tutulmaktadır.

Sağlık

Kursiyer, kamp kayıt evraklarında bulunan sağlık belgesini teslim etmek zorundadır. Kursiyer tesise geldiğinde ilk olarak tesis doktorumuz tarafından muayene edilecek ve sağlık belgesi incelenecektir. Kursiyer velisinin , kursiyerin herhangi bir hastalığı var ise belirtmek zorundadır. Belirtilmeyen hastalıklardan oluşabilecek sağlık problemlerinden kulübümüz mesul olmayacaktır.

Malzeme ve Tesis Kullanımı

Kursiyer kamp süresi boyunca kullanacağı malzemeleri, kulüp tesislerini ve yatakhane bölümünü temiz tutmak zorundadır. Bilinçli olarak verilecek hasarlarda, hasarın ücreti öğrenci velisinden tahsil edilecektir.

Ücret

Belirlenen kamp dönem ücreti, kayıt formu doldurulup imzalanıp kulübe teslim edildiğinde veya kamp dönemi başlangıcından en geç 1  hafta öncesine kadar ödenmesi gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan kursiyer belirlenen kamp programına dahil edilmeyecektir.

Disiplin

Kursiyer kamp süresi boyunca eğitmenleri tarafından verilecek görevleri ve eğitimleri uygulamak ile yükümlüdür. Kampın genel düzenini bozmaya yönelik davranışlarda bulunan kursiyer olduğu taktirde eğitmenleri tarafından uyarılacak, uyarılmaya rağmen devam eden kursiyerlerin velisine, yazılı ve sözlü olarak durumu anlatan bilgilendirme yapılacak ancak devamı halinde kursiyer hakkında idari işlem yapılacaktır ve ücret iade edilmeyecektir.

Muvafakatname

Muvafakatname örneği için tıklayınız.

Ön Başvuru

(Formu doldurduğunuzda yetkili kişi size dönüş yapacaktır.)