2019 Yüzme Yaz Kursu - HSSK Yaz Spor Okulları
16488
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16488,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Kursumuz Hakkında

Yüzme branşı, tüm su sporlarının başlangıcı olan spor branşıdır. Kurslarımızda, adaptasyon sağlamak, temel yüzme becerileri kazandırmak, motor gelişimine yardımcı olmak, suda yardım almadan ilerlemeyi sağlamak, su korkusunu yenmek, kalp – dolaşım sistemini olumlu yönde geliştirmek, mevcut seviyelerini ve stillerini iyileştirerek, eğlenceli ve öğretici bir şekilde öğretilecektir.

Eğitmen Kadromuz

Çocuklarımızın gelişiminde, rol model olarak bulunan öğretmen ve antrenörlerin öneminin farkındayız. Bu sebeple antrenör ve eğitmen kadromuz branşlarının en iyilerinden seçilmiştir. Ekibimiz, Türkiye Yüzme Federasyonu antrenör belgesine sahip,genç ve dinamik eğitmenlerden oluşmaktadır

Kurs Malzemeleri

Kursiyerlerimize, kulüp tişörtü, şapka ve çanta tarafımızdan verilecektir.
Kursiyerler, yanlarında havuz gözlüğü,mayo,bone,havlu,terlik getirmeleri gerekmektedir.

Kurs Dönemleri ve Fiyatlar

*Kurslarımız hafta içi günleri; 08:30 -09:30 , 09:30 – 10:30, 10:30 – 11:30, 11:30 – 12:30, 13:30 – 14:30 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

KDV dahildir.

Yaş Gruplarımız

3 – 5 Yaş
5 – 7 Yaş
7 – 11 Yaş
11 – 15 Yaş

Sertifika

Kurslarımızı tamamlayan sporcularımıza, HSSK Yüzme Yaz Spor Okulları katılım sertifikası verilecektir.

Kurs dönemlerinin sonunda sertifika töreni düzenlenecek ve velilerimiz de davet edilecektir.

Kurs dönemlerinin sonunda bu spora devam etmek isteyen sporcu adaylarımıza, kulüp tarafından yüzme lisansı çıkartılarak bu spora devam etmeleri ve yarışmalara katılımları sağlanacaktır.

Havuzlarımız

Kulübümüz bir adet olimpik ve bir adet yarı olimpik olmak üzere iki adet açık yüzme havuzuna ve 1 adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzuna sahiptir.

Kayıt Formları

Kayıt formu için tıklayınız.